Jonvabalių takas

Jonvabalių takas

2023 12 07

Amerikiečių autorės Kristin Hannah romanai pasižymi jautrumu ir jaudinančiomis, giliomis įžvalgomis apie draugystę, santykius bei gyvenimą. Knyga „Jonvabalių takas“ nėra išimtis. Tai nepaprasta istorija apie augančią ir besikeičiančią moterų draugystę, nusitęsusią per kelis dešimtmečius.

Keitė ir Talė susipažino 1974-ais metais. Kaip diena ir naktis – tokios jos buvo skirtingos. Keitė – mokyklos atstumtoji, vienišė, neturinti draugų. Talė – kieta, populiari mergina, šalia kurios atsidurti nori kiekvienas. Skirtumai nesutrukdo šioms mergaitėms tapti geriausiomis draugėmis visam gyvenimui. Keitė ir Talė. Talė ir Keitė. Nuo šiol jos kaip viena.

Per kitus tris dešimtmečius Keitei ir Talei teks išgyventi įvairių įvykių, kurie vis išskirs moteris. Kartais fiziškai, o kartais morališkai. Tačiau jos visada sugrįš viena pas kitą ir niekada nepamirš dar paauglystėje sudaryto draugystės pakto.

Ambicinga Talė ieško meilės, keičia vyrus ir bando įsitvirtinti žiniasklaidos srityje. Ji blaškosi po pasaulį, sulaukia šlovės, tačiau nuolat jaučiasi vieniša. Tuo tarpu Keitė plaukia pasroviui. Ji nori vyro, šeimos, o galiausiai tapusi motina jaučia, kad pamažu praranda save.

Talė ir Keitė pergyveno nuoskaudas, pavydą, negandas, romanus ir didžiuosius gyvenimo pokyčius. Jos palaikė vieną kitą ir trisdešimt metų sugebėjo išsaugoti savo draugystę, tačiau vienas įvykis tampa lūžio tašku, kuris gali nutraukti ilgamečius ryšius. Ar išdavystė vis dar gali išlaikyti Keitę ir Talę kartu?

Romane „Jonvabalių takas“ rašytoja Kristin Hannah kuria jaudinančią istoriją apie veikėjų draugystės brandą ir bėgančio laiko lemiamus pokyčius. Patrauklus siužetas, tikroviškos, išjaustos problemos, liūdnos ir juokingos situacijos, atleidimo ir susitaikymo temos šią knygą daro vienu stipriausių autorės romanų.

Kristin Hannah (g. 1960 m.) – skaitytojų mylima JAV rašytoja. Autorės knygos dažnai puikuojasi įvairių bestselerių sąrašuose, sulaukia palankių atsiliepimų bei apdovanojimų. Rašytojos kūriniai verčiami į daugelį kalbų. Lietuvių skaitytojai gerai jau spėjo pamilti knygas „Namų frontas“, „Lakštingala“, „Žiemos sodas“, „Sugrįžimas į Aliaską“ ir kitas.

Trumpas aprašymas žada jautrią, už širdies griebiančią istoriją. Sudomino? Kviečiame romaną „Jonvabalių takas“ įsigyti internetu. Online knygyne rasite įvairių žanrų knygų, kurias pirkti labai paprasta. Siūlome apimtį ir turinį įvertinti atsižvelgus į santrauką su aprašymu, puslapių skaičiumi bei ištraukomis. Taip pat pasidomėkite apžvalgomis. Norite apsipirkti pigiau? Gerų kainų ieškokite akcijų ir išpardavimų skiltyje.