Susitikimas su rašytoja Simona Šara

Susitikimas su rašytoja Simona Šara

2024 03 26

Kovo 22 d. Užvenčio bibliotekoje vyko susitikimas su meilės romanų autore Simona Šara ir jos naujausio romano „Keršto kaina“ pristatymas. Simona Šarauskienė, pasivadinusi Simonos Šaros slapyvardžiu, yra kilusi iš Kelmės rajono, šiuo metu gyvena, dirba ir kuria Kražiuose. Jau yra išleistos jos knygos: „Pasakyk taip“ (2022; lietuvių ir anglų kalbomis), „Viskas arba nieko“ (2022), „Vasara, kuri kvepėjo braškėmis“ (2023).

Susitikimo metu rašytoja Simona Šara trumpai papasakojo apie save, kūrybą, personažus, romanų žanrą, rašymų ritualus, knygų leidimo procesus ir ateities planus. Pristatydama naujausią savo knygą „Keršto kaina“ (2024), autorė atskleidė, kad šio romano siužetas yra kitoks nei anksčiau rašytuose kūriniuose. Šiame romane yra daugiau trilerio elementų – aprašoma paini, intrigų kupina meilės istorija, kurioje atspindi stiprios merginos kelionė savęs paieškose, pasirinkimo galimybės ir mokėjimas atleisti už praeities skriaudas. Pagrindinė istorijos herojė Morta tikslingai siekia keršto jos šeimą nuskriaudusiems veikėjams, tačiau keršto kaina per didelė. Ir tik pasiekus savo, ji supranta, kad visą gyvenimą troško visai ne to.

Susitikimo pabaigoje skaitytojai turėjo progą ne tik įsigyti naujausią rašytojos Simonos Šaros knygą, bet ir gauti jos autografą. Užvenčio bibliotekos skaitytojai džiaugėsi šiltu ir jaukiu bendravimu su viešnia, padovanojusia bibliotekai ką tik pasirodžiusį ketvirtą romaną „Keršto kaina“. Bibliotekoje artimiausiu metu bus galimybė skaityti visas keturias autorės knygas.  

Regina Karpienė, Užvenčio biblioteka