Knygos

PAŽINK PRANCŪZIJĄ: keliauk, ragauk, patirk

2020 05 11

Pripažinkite, Prancūzija yra TA šalis, nuo kurios susisuka galva, pakerta kojas ir kuri nepalieka nė vieno abejingo! Žavėtis tikrai yra kuo: įspūdinga architektūra, neįkainojamomis meno ir kultūros vertybėmis, saulėtais paplūdimiais, snieguotomis kalnų viršūnėmis, gurmanišku maistu ir gėrimais...

Ši knyga jums tik patvirtins, kad Prancūzija – ypatinga, o patyrusio keliautojo ir žmogaus, mylinčio Prancūziją, mintys padės pažvelgti į šią šalį netikėtais rakursais. Kaip Paryžiaus grožis išgelbėjo miestą nuo bombardavimo? Kodėl Prancūzijoje taip svarbu pasisveikinti, padėkoti ir atsisveikinti? Kaip atrodo tikrasis prancūziškas kotletas? Kokie verslo gigantai sudaro šalies ekonomikos branduolį? Kaip sūris gali tapti tarpvalstybinio konflikto priežastimi?

Šios knygos puslapiuose Prancūzijos paveikslas atsiskleidžia per pažinimą, įsimintinas keliones, neprilygstamą gastronomiją ir asmenines patirtis. Atrasite dar neregėtą Prancūziją: nuo tik prancūzams būdingų tradicijų, užsieniečiams nesuprantamų keistenybių iki istorinių sąsajų su Lietuva.

Knygoje „PAŽINK PRANCŪZIJĄ“ rasite:

– įdomią ir įtraukiančią šalies statistiką;
– vertingų patarimų keliautojams;
– rinktinius maršrutus po Prancūziją jūsų svajonių atostogoms;
– rekomendacijas, kokių patiekalų būtina paragauti kiekviename regione.