Knygos

Meilė, kurios nemylėjau

2020 04 07

Knyga „Meilė, kurios nemylėjau“ – Lietuvoje gerai žinomų asmenybių Andriaus Tapino ir Ingos Valinskienės bendradarbiavimo vaisius. Tai jungtinis ir kiek netikėtas meilės romanas.

Idėja kurti bendrą meilės romaną kilo Andriui Tapinui ir jo laidos „Auksinis protas“ partneriui Arūnui Valinskui. Abu vyrai svarstė, ką tokio įdomaus galėtų pristatyti Lietuvai ir atrado, kad bent jau bendro meilės romano tikrai dar nerašė. Kiek vėliau Arūnas Valinskas pasiūlė Andriui kurti knygą kartu su jo žmona Inga, nes ji lygiai taip pat gali papasakoti apie meilę, o moters balsas sudarys puikų kontrastą ir knygai suteiks unikalumo. Taip atsirado naujas rašytojų duetas – Andrius Tapinas ir Inga Valinskienė. Rankraštį perskaitęs Arūnas sakė, kad autoriai puikiai padirbėjo, o pagal knygą būtų galima sukurti serialą. Visgi viešumoje vyras juokauja teigdamas, jog nežino, ar jam patinka Ingos ir Andriaus meilės romanas.

Pagrindinis knygos veikėjas yra Joris Vilkaitis. Jis – šiuolaikinė socialinių tinklų žvaigždė iš rankų nepaleidžianti telefono. Vyrukas be galo savimi pasitiki ir net kitus moko, kaip siekti sėkmės. Tiesa, nors nesiskundžia moterų dėmesiu, visgi tos vienintelės Joris niekaip neišsirenka, kol galiausiai patenka į Gerdos Šeputienės pinkles. Tai nelaimių bei išdavysčių užgrūdinta moteris, kuri nori tik šiek tiek pažaisti.

„Meilė, kurios nemylėjau“ – smagi pramoga skaitytojams. Autoriai juos kviečia panirti į meilės paieškas, garantuoja, kad bus keletas netikėtų siužeto vingių, keršto, realybės šou užkulisių ir gausu intrigų. Knyga papasakota iš skirtingų veikėjų perspektyvų ir skaitytojai tikrai pajus unikalius istorijos autorių balsus.

Andrius Tapinas yra ko gero žinomiausias Lietuvos visuomenininkas šiuo metu. Prieš keletą metų įkūrė „Laisvės Televiziją“, veda pramogines laidas, rašo straipsnius, dalyvauja socialiniuose projektuose, skaito paskaitas mokyklose. Jis jau yra išleidęs tris lietuviškais bestseleriais tapusias knygas – „Vilko valanda", „Maro diena" ir politinį trilerį „Prezidentas".

Ingos Valinskienės balsą žino kiekvienas lietuvis. Daugelį metų ji įgarsino televizijos filmus, taip pat nuolat rengia savo koncertus. Su romanu „Meilė, kurios nemylėjau“ Inga Valinskienė debiutuoja kaip rašytoja.