Knygos

Mano brolio žmona

2021 03 22

Agnę Bausienę jau galima vadinti lietuviškų meilės romanų žanro karaliene. „Mano brolio žmona“ – trečioji rašytojos knyga, kurioje verda aistros, kunkuliuoja jausmai, o veikėjai įsipainioja į įvairias intrigas. Meilės ištroškusiems skaitytojams autorė žada, kad romanų bus ir daugiau!

Agnė Bausienė debiutavo su erotine istorija „Tarnybinis romanas“. Netrukus pasirodė antroji knyga „Juodasis ratas“, kuriame taip pat netrūko aistros bei įtampos. Ką gi žada „Mano brolio žmona“?

Ieva buvo laiminga ir džiaugėsi gyvenimu, kol nepatyrė žiauraus likimo smūgio. Ji neteko mylimo vyro. Ši tragiška autokatastrofa supurtė jos kasdienybę ir atėmė norą gyventi. Tačiau širdgėlą ir neviltį palengvina mirusio Aurimo dvynys brolis Artūras. Anksčiau Ieva su juo beveik nebendravo ir savo vyro brolio nepažinojo, tačiau dabar nelaimė juos suartina. Pro skausmo šydą netrukus ima skverbtis nauji jausmai.

Ieva ir Artūras supranta, kad jų santykiai perauga brolišką draugystę. Tačiau jiems teks susidurti su giminaičių pasipriešinimu, prietarais ir nepasitikėjimu savo jausmais. Ar Ieva myli savo mirusio vyro brolį, dėl jo asmenybės, ar dėl panašumo? Jai ir pačiai sunku atsakyti į šį klausimą.

Jausmų aiškintis nepadeda ir žmonės iš praeities. Knygos „Mano brolio žmona“ veikėjams teks išpainioti santykius ir anksčiau laiko nesudegti aistrų liepsnose. Jaudinantis siužetas suvirpins visų romantikos gerbėjų širdis!

Agnė Bausienė (g. 1992 m. ) – meilės romanų rašytoja. Dar besimokydama mokykloje ji mėgo kurti įvairias istorijas. Debiutinę knygą „Tarnybinis romanas“ autorė parašė motinystės atostogose. Išdrįsusi pasiūlyti tekstą leidyklai ji greitai sulaukė teigiamo atsakymo. Palankūs meilės istorijų gerbėjų atsiliepimai paskatino nesustoti. Dar tais pačiais metais skaitytojai sulaukė ir antrosios knygos. Trečiasis romanas „Mano brolio žmona“ išlaiko autorės stilių. Čia skaitytojų laukia aistra alsuojantis siužetas, erotika, santykių peripetijos ir, žinoma, viską nugalinti meilė.