Knygos

Džeinės Osten draugija

2021 09 10

„Džeinės Osten draugija“ – tarptautinis bestseleris. Sėkmingai debiutavusi rašytoja Natalie Jenner subūrė itin skirtingus veikėjus, kuriuos vienija meilė Džeinės Osten kūrybai. Tai romanas apie santykius ir magišką knygų gydomąją galią.

Didžioji dalis romano siužeto vyksta iš karto po Antrojo pasaulinio karo. Skaitytojai nukeliami į mažą Anglijos kaimelį Čotoną, kuriame kadaise buvo paskutiniai žymios rašytojos Džeinės Osten namai.

Praėjo vos keli metai nuo karo pabaigos, tačiau Čotoną sudrebina dar vienas smūgis. Bendruomenės mylima vieta – buvę Džeinės Osten namai – gali būti parduoti didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui. Norėdami išsaugoti bent menkus rašytojos paveldo likučius į grupę pradeda burtis įvairūs Osten kūrybos gerbėjai.

Taip pamažu įsikuria „Džeinės Osten draugija“, kurią sudaro marga puokštė gyventojų: ūkininkas, kaimo gydytojas, kino garsenybė, našlė ir kiti. Iš pažiūros labai skirtingus žmones vienija meilė Osten kūriniams, o susitikę draugijos nariai kalba ne tik apie mylimos autorės knygas, bet ir tai, kaip jos pakeitė gyvenimą. O jame būta karo atneštų tragedijų, netekčių ir skaudžių išgyvenimų...

Nauja draugystė suteikia vilčių išgelbėti ir Džeinės Osten dvarą, bet ar dar ne per vėlu? Romano autorė Natalie Jenner skaitytojams parengė keletą netikėtų staigmenų.

„Džeinės Osten draugija“ – jaudinanti istorija apie praradimus, tragedijas draugystę meilę ir viltį. Rekomenduojama visiems, ieškantiems šiltos, jaukios istorijos apie žmonių tarpusavio ryšius ir knygas.

Rašytojos Natalie Jenner debiutinis romanas sulaukė itin daug palankių atsiliepimų ir buvo pateko tarp „GoodReads“ apdovanojimų finalistų net dvejose kategorijose. „Amazon“ kūrinį įvertino viena geriausių 2020-ų metų knygų. Prieš pradėdama literatūrinę karjerą Natalie Jenner dirbo teisininke, karjeros konsultante, o taip pat valdė nuosavą knygyną.

Sudomino trumpas aprašymas bei puikios apžvalgos ir įvertinimai? Rekomenduojame šį romaną įsigyti internetu! Pirkti online verta dėl daugybės priežasčių. Pavyzdžiui, dėl to, kad pirkinius gausite itin greitai. Taip pat čia daug knygų kainuoja pigiau, nes nuolat vyksta akcijos ir išpardavimai. O kur dar žanrų ir temų gausa. Išsirinkti knygas visada padės mūsų parengta informacinė santrauka su knygos aprašymu, puslapių skaičiumi, virtualiomis ištraukomis ir kitomis svarbiomis detalėmis.