Knygos

Didžioji vandens paslapčių knyga

2020 09 28

Autorių dueto Gintauto Laurinavičiaus ir Leonardo Lukoševičiaus leidinys „Didžioji vandens paslapčių knyga“ – mokslo populiarinimo knyga, kuri atiduoda duoklę labiausiai žemėje paplitusiam cheminiam junginiui. Vanduo – gamtos stebuklas, be kurio mes tiesiog negalėtume egzistuoti.

Atrodo, kas čia tokio? Tiesiog vanduo, kurį geriame kiekvieną dieną, jame prausiamės, skalbiame drabužius ir visiškai nesureikšminame. Tačiau autoriai Gintautas Laurinavičius ir Leonardas Lukoševičius savo knygoje „Didžioji vandens paslapčių knyga“ atkreipia dėmesį į šį gamtos stebuklą ir kviečia vandens fenomeną panagrinėti plačiau.

Mokslo populiarinimo ir alternatyvios medicinos knygoje rašytojai primena, kad be vandens mes neišgyventume net savaitės, nors badauti galime net kelias. Ko gero, tik oras žmogui svarbesnis už vandenį. Be to ir mes patys esame vanduo. Na, bent jau septyniasdešimt procentų žmogaus kūno sudaryta iš jo.

„Didžioji vandens paslapčių knyga“ ne veltui pavadinta didžiąją. Gal puslapiuose ir nerasite įtempto siužeto ar ryškių veikėjų, tačiau įdomybių gausu. Trumpas aprašymas teigia, kad autoriai supažindins su įdomiais faktais. Pavyzdžiui, sužinosime, kodėl kai kur vandenynų ir jūrų vanduo atrodo mėlynas, o kitur ne toks vaiskus. Taip pat leidinio rengėjai išduoda ar įmanoma pakeisti upės kryptį. Juk istorijos knygose rašoma, kad ne visos upės buvo tokios, kokios yra šiandien.

Norite sužinoti daugiau? Profesionalūs medikai Gintautas Laurinavičius ir Leonardas Lukoševičius kalba ir apie alergijas bei jonizuoto vandens naudą, be to nurodo ryšį tarp H2O ir žmogaus ūgio. Ko gero, daugeliui rūpi ar vanduo iš tiesų yra jaunystės šaltinis bei kuo ypatinga ant žolės iškrentanti rasa. Sužinosite!

„Didžioji vandens paslapčių knyga“ siūlo įvairias sritis apimančių faktų ir įdomybių apie vandenį. Autoriai paliečia chemijos, biologijos bei geografijos sritis, neria į mediciną bei grožio pasaulį. Vanduo – galinga jėga, kurią naudinga pažinti ir suprasti.

Sudomino knygos aprašymas? Norite daugiau? Siūlome internetu įsigyti ir daugiau mokslo populiarinimo bei medicinos žanro knygų. Leidinių puslapiuose pasistengėme pateikti išsamią santrauką, įkelti ištrauką, nurodyti puslapių skaičių ar papasakoti apie autorių. Žinome, kad ieškote gerų kainų bei norite įsigyti knygų pigiau, todėl nuolat organizuojame akcijas bei išpardavimus. Rinktis ir pirkti knygas online padės ir kitų pirkėjų atsiliepimai.