Žalpiuose į popietę susibūrė poezijos mylėtojai

Lietuvos bibliotekininkų draugija balandžio 23–29 dienomis šalies gyventojus kvietė jau  į 19-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Jos tema – „ATEIK – SUŽINOK IR IŠMOK“.

Balandžio 25 d. Žalpių bibliotekoje vyko popietė ,,Poezija tavo ir mano širdy...“. Jos metu buvo skaitomi žinomų poetų J. Erlicko, V. Palčinskaitės, A. Karosaitės, S. Gedos eilėraščiai. Jie, kupini įvairių išgyvenimų, skaitytojams kelia malonias emocijas bei paskatina susimąstyti – per savo eiles poetai atskleidžia, ką jų širdis mato ir jaučia. Vaikiškus eilėraščius skaitė ne tik vaikai Augustė ir Džiugas, bet ir suaugusieji, nes, pasak bibliotekininkės A. Žalandauskienės, prisilietimas prie knygos prasideda nuo vaikystės, o vaikais būna visi. Kad poezija ne tik skaitoma, bet ir dainuojama, įsitikinta besiklausant Užvenčio kultūros centro dueto – sesių Onutės ir Valerijos – nuostabių dainų, skambant gitarų melodijoms.

Popietę organizavo bibliotekininkė A. Žalandauskienė ir Pakražančio kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų vadovė D. Anankaitė.

Alina Žalandauskienė, Žalpių biblioteka