Užventyje – „Vaikų Velykėlės 2018“

Užvenčio biblioteka kartu su Užvenčio kultūros centru penktą kartą dalyvavo konkurse „Vaikų Velykėlės 2018“, kurį inicijuoja UAB „Naisių vasara“. Šio konkurso tikslas – puoselėti lietuviškas tradicijas, ugdyti tautišką mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungti šeimas.

Šiais metais balandžio 3 d. Užvenčio bibliotekoje „Vaikų Velykėlės 2018“ prasidėjo parodos „Margučiai iš Vokietijos“ pristatymu. Parodos piešinių autoriai – Gabija, Karolis ir Kajus Kučinskai, gyvenantys Vokietijoje.

Balandžio 10 d. Užvenčio kultūros centre rinkosi gausus būrys vaikų. Tai Kelmės maltiečių Užvenčio vaikų dienos centro auklėtiniai ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos prailgintos grupės mokiniai, lydimi mokytojų G. Montriminės, E. Anglickienės, O. Norvilienės.

Švęsti Velykėlių vaikus pakvietė klounas (Užvenčio kultūros centro režisierė O. Granickienė), kuris ne tik linksmino susirinkusius, bet ir papasakojo apie Šv. Velykų papročius ir tradicijas, surengė margučių ridenimo varžybas, margučių piešimą ant popieriaus, Velykų medžio puošimą, uždavė klausimus, susijusius su Šv. Velykomis.

Už aktyvų dalyvavimą šventėje bibliotekos darbuotoja R. Karpienė kiekvienam dalyviui įteikė Vaidos ir Tomo Kučinskų, gyvenančių Vokietijoje, įsteigtas saldžias dovanėles, o konkurso pagrindinis organizatoriusvėliau kiekvienam dalyviui įteiks G. Adomaitytės knygelę vaikams „Vėjų miesto pasakos“.

Regina Karpienė, Užvenčio biblioteka