Susitikimas su rašytoja Lina Žutaute

Šių metų balandžio 23 d., Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu, Užvenčio bibliotekoje lankėsi vaikų rašytoja ir knygų iliustruotoja Lina Žutaute. Čia ji susitiko su jaunaisiais bibliotekos lankytojais ir Kakės Makės gerbėjais.

Susitikimo metu L. Žutautė pristatė savo naują knygą „Kniūkiai, arba dingusių kojinių paslaptis“, skirtą jauniesiems knygų ir Kakės Makės bičiuliams, kurioje pasakojama apie pagrindines žmogaus gyvenimo vertybes – draugystę, šeimą, pasiaukojimą, baimes ir paslaptis. 

Rašytoja susirinkusiems taip pat papasakojo ir ją išgarsinusios bei didelio skaitytojų susidomėjimo sulaukusios knygos „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“, už kurią autorei buvo įteikta Vaikų literatūros premija, ir dar šešių iliustruotų pasakojimų apie neklaužadą mergaitę Kakę Makę atsiradimo istoriją. L. Žutautė atsakė ir į smalsius Kelmės maltiečių Užvenčio vaikų dienos centro auklėtinių ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos prailgintos grupės mokinių, į susitikimą atlydėtų mokytojų G. Montriminės, E. Anglickienės, O. Norvilienės, bei bibliotekos skaitytojų klausimus.

Regina Karpienė, Užvenčio biblioteka