Šeimos dienos šventė Maironių bibliotekoje

Gegužės 11 dieną į Maironių biblioteką sugužėjo Liolių pagrindinės mokyklos Maironių skyriaus priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo bei pradinių klasių mokiniai. Čia vyko renginys „Šeima – tautos pamatas“, skirtas Tarptautinei šeimos dienai. Nuo pat ankstyvo ryto į šventę atvyko ir mokinių mamos, močiutės ir kiti šeimos nariai.

Bibliotekos darbuotoja B. Paliulienė sveikindama susirinkusiuosius sakė, kad gegužės 15-ąją minima viena šilčiausių ir brangiausių švenčių. Tai – Tarptautinė šeimos diena. Ši šventė – savotiškas dar visai nesenai minėtos Motinos dienos ir artėjančios Tėvo dienos junginys. Mažieji Maironių skyriaus mokiniai parodė šventinę programą, kurią parengė auklėtoja A. Kalvaitienė ir auklėtojos padėjėja A. Černeckienė. 

Jaunieji artistai artimiesiems dovanojo nuoširdžiausias šypsenas, gražiausius žodžius, trankų šokį ir nuostabias dainas. Muzikinius kūrinius pianinu atliko J. Tijūnaitytė ir K. Alijošiutė. Eilėraščius mamytėms išraiškingai deklamavo A. Jagminaitė ir A. Marčauskaitė. Į šokių ratelį vaikai pakvietė savo mamas ir močiutes. Nuskambėjus paskutiniam dainos akordui, B. Paliulienė už šaunią programą padėkojo mažiesiems artistams, jų auklėtojoms ir visiems šventės dalyviams, palinkėjo patirti kuo daugiau šiltų ir prasmingų akimirkų kartu su savo šeimos nariais.

Birutė Paliulienė, Maironių biblioteka