Šaukėnų bibliotekoje paminėta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės, minimos balandžio 23–27 dienomis, metu įvairių renginių netrūko ir Šaukėnų bibliotekoje.

Balandžio 24 d. savo klasės valandėlę bibliotekoje praleido Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos mokiniai su auklėtoja Vaiva Bukavičiene, kur jiems buvo priminta knygos atsiradimo istorija ir organizuota teminė viktorina. Viktorinoje geriausiai sekėsi Justo Tamašausko komandai.

Balandžio 25 d. į popietę bibliotekoje susirinkusieji skaitė pasirinktus lietuvių autorių kūrinius. Iš perskaitytų ištraukų buvo išrinkta visiems labiausiai patikusi – tai ištrauka iš Šarūnės Baltrušaitienės knygos ,,Kaip zuikis jausmus pažino“, kurią perskaitė Domantas Jankauskas.

Balandžio 26 d. bibliotekoje svečiavosi Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos darbuotojai. Jie Šaukėnų bibliotekos lankytojus pakvietė į edukacinę pamokėlę ,,Šmurkšt į pasakėlę“. Paklausyti pasakų, pabendrauti su Drevinuku (D. Garnienė), Varlyte karaliene (A. Stonaitienė) atskubėjo Šaukėnų Vlado Putvio-Putvinskio gimnazijos paruošiamosios klasės vaikai. Juos atlydėjo mokytoja J. Kančauskiene. Pamokėlės metu mažiesiems daug gerų emocijų sukėlė prisiminti jau žinomi pasakų veikėjai, pažintis su Drevinuko draugais. 

Reda Jagminienė, Šaukėnų biblioteka