Popietė „Aš tikrai myliu Lietuvą

Vasario 2 d. Užvenčio bibliotekoje vyko popietė „Aš tikrai myliu Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Tokia šventė – puiki pilietinio, patriotinio, tautinio ugdymo priemonė, padedanti suprasti, kad mes šiandien turime labai daug – laisvą Lietuvą.
Popietė prasidėjo Marijono Mikutavičiaus daina „Aš tikrai myliu Lietuvą“, kurią mielai sudainavo visi popietės dalyviai: Liolių socialinės globos namų Užvenčio padalinio gyventojai O. Jokubauskienė, K. Petrošienė ir K. Grigas, atlydėti užimtumo specialistės Sigitos Šatkauskaitės, Užvenčio lopšelio-darželio auklėtiniai kartu su auklėtojomis: V. Graževičiene, S. Rimkiene bei D. Paliuliene ir vaikų mamytės.

Mažiesiems dalyviams teko atlikti daug ir įvairių užduočių, atsakyti į bibliotekos darbuotojos R. Karpienės pateiktus klausimus apie gimtąją kalbą ir nepakartojamą šalį – Lietuvą. Iš spalvoto popieriaus juostelių vaikams teko gaminti trispalves vėliavėles vieną–sau, o kitą savo draugui. 

S. Šatkauskaitė ir Liolių socialinės globos namų Užvenčio padalinio gyventojai į renginį atsinešė krepšelių pintų iš įvairiausių vielučių, ir vaikiams paaiškino kaip galima patiems išmokti pinti krepšelius.

R. Karpienė visus popietės dalyvius pasveikino su Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir palinkėjo mylėti, branginti, gerbti ir savo mažais darbeliais puošti Lietuvą. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis, o aktyviausi – specialiais prizais.

Plačiau sužinoti apie Lietuvos istoriją, gimtą kalbą, tradicijas ir papročius galima bibliotekoje veikiančioje knygų parodoje ,,Šalis ta Lietuva vadinas“.

Regina Karpienė, Užvenčio biblioteka