Pepės gimtadienis Užvenčio bibliotekoje

Jau tradicija tapo kasmet Užvenčio bibliotekai įsijungti į Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginius. Šių metų tema  – šventės Šiaurės šalyse.

Šiaurės bibliotekų savaitė prasidėjo garsiniais skaitymai, į kuriuos atvyko Užvenčio lopšelio-darželio priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai, lydimi auklėtojos Virginijos Graževičienės. Vaikus pasitiko Užvenčio bibliotekos darbuotoja R. Karpienė, trumpai bibliotekos svečiams papasakojusi apie Šiaurės šalių savaitę, ir Užvenčio kultūros centro direktorė Odeta Kuličauskienė, žvakių ir žibintų šviesoje perskaičiusi ištrauką iš švedų rašytojos A. Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė“. Knygoje pasakojama apie maištingą ir smagią mergaitę Pepę, o taip pat ir jos gimtadienio šventę. Įsijautę į gimtadienio šventę vaikučiai kartu su auklėtoja buvo pakviesti vaišintis gimtadienio pyragu.

Visą savaitę vaikai rinkosi į biblioteką ir dalyvavo šiai savaitei skirtuose renginiuose. Jie turėjo progą dalyvauti viktorinoje „Ką aš žinau apie Šiaurę“, edukacinėje pamokėlėje „Dovana Pepei“, taip  pat susipažinti su spaudinių paroda „Šiaurės šalių rašytojai vaikams“.

Regina Karpienė, Užvenčio biblioteka