Šių metų renginiai

Nauji metai – naujas  „Auksinio proto“ sezonas

2022 01 03

Sausio 11-ąją pradedame naują gyvo „Auksinio proto“ sezoną. Jame jūsų laukia šešiolika savaičių džiaugsmo, naujų žinių ir azarto. Balandžio 26-ąją – paskutinis reguliarus žaidimo sezonas, o gegužės 7-ąją – sezono superfinalas.

Žaidimo formatas nė kiek nesikeičia nuo praėjusio sezono. Žaidime ir toliau jūsų lauks 54 klausimai penkiuose turuose, o kiekviena komanda ir toliau galės atsakinėti į visus žaidimo bonus klausimus (kiekvieno jų vertė – 3 taškai).

Kvalifikacija į finalus taip pat išlieka tokia pati. Į finalus pateks:

• TOP15 didžiųjų miestų komandų;

• TOP15 mažųjų miestų komandų (jei mieste žaidžia ne mažiau kaip trys komandos);

• bent penkios mažųjų miestų komandos, laimėjusios savo miesto įskaitą, tačiau nepatekusios į TOP15 (taip pat jei mieste žaidžia ne mažiau kaip trys komandos).

• praėjusio sezono čempionai BETGAMES (su sąlyga, jog bus sužaista mažiausiai 75 procentai sezono žaidimų).

Skaičiuojant įskaitą dėl patekimo į finalus, neskaičiuosime dviejų prasčiausių kiekvienos komandos pasirodymų, o taip pat primename, jog sezono finale komandą atstovauti galės tik tie nariai, kurie sezono metu žais komandos sudėtyje .

SVARBU: norint žaisti gyvuose žaidimuose, bus privaloma pateikti galimybių pasą (arba kitą atitinkamą dokumentą, leidžiantį tokias veiklas).

Kelmėje  „Auksinio proto“ žaidimas vyks kiekvieną antradienį 19 val. Kelmės Žemaitės viešojoje bibliotekoje. Komandą gali sudaryti 2–9 žaidėjai.

Registruotis tel. 8(427)61033, el. p. metod@kelmeszemaitesvb.lt iki sausio 10 d.