Maironiuose vaikai šventė Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Birželio 1-oji minima ne tik kaip vasaros pradžia – šią dieną švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena, kurią mini viso pasaulio tautos. Pirmą kartą ši šventė paminėta dar 1950 metais. Vaikystė yra gražiausias ir, ko gero, geriausias žmogaus gyvenimo laikotarpis – tai emocijų, ieškojimų ir atradimų laikas.

Maironių bibliotekos bibliotekininkė Birutė Paliulienė kartu su KKC Maironių skyriaus renginių organizatore birželio 3 d. pakvietė Liolių pagrindinės mokyklos Maironių skyriaus moksleivius į tradicinę, Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirtą, šventę „Tegul vaikų svajonės pildosi“. Po bibliotekininkės sveikinimo žodžių dalyviai ėmėsi smagios veiklos – teigiamų emocijų šventėje netrūko. Aikštelėje prie bibliotekos, ant asfalto, vaikai piešė savo svajones. Kiekvienas stengėsi, kad svajonė būtų kuo tikroviškesnė. Kiek parodyta išmonės, geros nuotaikos ir vaizduotės. Reikėjo ne tik nupiešti, bet ir pristatyti, papasakoti, ką nupiešė. Renginio metu dalyviai, pasiskirstę į dvi komandas, dalyvavo linksmųjų estafečių varžytuvėse.

Renginio pabaigoje bibliotekininkė pakvietė vaikus dalyvauti „Skaitymo iššūkyje“, kuris kviečia įvairaus amžiaus skaitytojus aktyviai dalyvauti ir pasinerti į knygų pasaulį, domėtis skaitymu, literatūra, dalytis ja su bičiuliais ir išmėginti laimę prizų loterijoje. Po visų pramogų vaikų laukė saldūs prizai – ledai, kuriuos dovanojo įmonės savininkė R. Cvikienė. Bet smagiausia – drauge praleistas laikas.

Birutė Paliulienė, Maironių biblioteka