Maironiuose paminėta Tarptautinė moters diena

Kovo 8-ąją dieną Maironių bibliotekoje vyko gražus renginys „Pavasariniai žiedai“, skirtas Tarptautinei moters dienai paminėti. Renginį pradėjo bibliotekos darbuotoja B. Paliulienė. Ji į moteris kreipėsi S. Nėries eilėmis „Pavasaris“, taip pat pristatė Tarptautinės moters dienos ištakas bei prasmę. 

Su atbundančiu pavasariu susirinkusius sveikino Liolių pagrindinės mokyklos Maironių skyriaus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, su kuriais šventinę programą paruošė auklėtoja A. Kalvaitienė ir auklėtojos padėjėja A. Černeckienė. Nuskambėjo daug linksmų dainelių apie pavasarį, žalią žiogą, varlytę... Išraiškingai eilėraščius deklamavo A. Jagminaitė ir A. Marčiauskaitė. Į šokių ratelį kartu su vaikais buvo pakviesti ir renginio dalyviai. 

Renginio eigoje kiekvienas dalyvis skaitė sentencijas apie moteris. Buvo atliekamos literatūrinės užduotys, kurias parengė B. Paliulienė. Programos pabaigoje dainuojant dainą „Do Re Mi“ dalyviai mankštinosi. Visoms moterims šventės proga įteiktos gėlės.

Šventė kupina gražių žodžių, dainų ir šilto bendravimo neprailgo.

Birutė Paliulienė, Maironių biblioteka