Kūrybos darbų paroda „Draugystės spalvos“

Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos vaikų erdvėje eksponuojami Kelmės specialiosios mokyklos, „Kražantės“ progimnazijos moksleivių bei mokytojo Valdo Kančausko kūrybos darbai.
Vaikus subūrė ir juos moko neformalaus vaikų švietimo vektorinio piešimo ir fotografijos pagrindų laisvasis mokytojas, Kelmės specialiosios mokyklos informacinių technologijų ir matematikos mokytojas, vyresnysis specialusis pedagogas ir logopedas Valdas Kančauskas. Tai jau ketvirtoji jaunųjų meno mylėtojų paroda. 2017 m. bibliotekos vaikų erdvėje jau buvo pristatytos net dvi parodos: „Žiemos mozaika“ bei „Spalvų žaidimai“, o šių metų pradžioje – trečioji „Kalėdos tęsiasi..“, sulaukusios nemažo lankytojų susidomėjimo. Mokiniai, atradę vektorinį piešimą, spėjo nuveikti daugybę darbų ir pelnyti laureatų vardus tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose.

Šiuolaikiniams vaikams kompiuteris – įprastas dalykas, tad ir darbas su pele jiems ne iššūkis, o smagus eksperimentas. Juolab, kad fantazijos šiems mokiniams tikrai netrūksta, o bendra dviejų mokyklų moksleivių kūrybos darbų paroda „Draugystės spalvos“ – tai lyg nutiestas spalvingas draugystės tiltas.

Paroda veiks iki š. m. birželio 22 d. Kviečiame apsilankyti.

Danguolė Garnienė, Žemaitės viešoji biblioteka
Nuotrauka Rolando Kančausko