Edukaciniai užsiėmimai Pašilėnų bibliotekoje

Balandžio 6 d. į Pašilėnų biblioteką rinkosi moksleiviai, kurie nekantriai laukė atvykstančių Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos darbuotojų – vyriausiosios metodininkės Nijolės Kančauskienės ir vyresniosios bibliotekininkės Audronės Stonaitienės. 
Darbuotojos N. Kančiauskienė ir A. Stonaitienė pravedė tris edukacinius užsiėmimus sukėlusius dalyviams didelį susidomėjimą.

Jauniausius lankytojus vyresnioji bibliotekininkė A. Stonaitienė pakvietė į edukacinį užsiėmimą – piešimą smėliu „Metų laikai“. Piešimui buvo naudojami kūrybiniai rėmeliai „Spalvų kopos“ ir spalvotas smėlis. Šio užsiėmimo metu gimė puikių metų laikus vaizduojančių darbų.

Vyriausioji metodininkė N. Kančiauskienė visus norinčius moksleivius mokė dirbti 3D pieštukais, su kuriais galima rašyti ir piešti ne tik ant popieriaus, bet ir ore. Išbandyti šios piešimo technikos panoro ir mažieji renginio dalyviai. 3D pieštukais vaikai pasigamino originalių ženkliukų.

Linksmiausia veikla, sukėlusi didelį susidomėjimą, buvo „Robotų-tarakonų varžybos“. Vaikai nepabūgo judančių „robotų-tarakonų“ ir mielai leido jiems lenktyniauti, triukšmaudami, palaikydami savo favoritą.

Pašilėnų bibliotekos skaitytojai dėkoja viešnioms už įdomius edukacinius užsiėmimus.

Dalia Valienė, Pašilėnų biblioteka