Beržėnų kaimo vasaros šventė „Susitikom draugų būry – vasaros vidury“

Pašilėnų biblioteka kartu su VO „Berželio bendruomene“ ir Pašilėnų UD centru visus sukvietė liepos 28 d. į Beržėnų kaimo vasaros šventę „Susitinkam draugų būry – vasaros vidury“. Bendruomenės pirmininkė Rasa Šatienė ir seniūnas Linas Mačernius vardo dienos proga pasveikino visas Onutes. Sveikinimo žodį tarė Kelmės rajono tarybos narys Zenonas Mačernius.
 
Šventė prasidėjo sporto varžybomis. Įvairiuose rungtyse dalyvavo daug komandų. Tinklinį laimėjo komanda „Vėjas“ iš Šaukėnų. Futbole buvo nepralenkiama komanda „39“. Virvės traukimo rungtyje pirmieji buvo Beržėnų „Nuogaliai“. Krepšinio taurė atiteko komandai „Lietus“. Vyrų rankų lenkimo rungtį laimėjo Lukas Gasparas. Genutė Pivoriūnienė buvo nenugalima moterų rankų lenkimo rungtyje. Giros rovimo taurė atiteko Lukui Gasparui, o Dovydas Kumpis buvo nepralenkiamas smiginio mėtymo rungtyje. Mažiesiems šventės dalyviams žaidimus vedė linksmuolė Pepė (Natalija Gasparienė), o Eglė Mačerniūtė Gailė suteikė galimybę mažiesiems pasilinksminti ant pripučiamo batuto.
 
Vakaro vedėjos, bibliotekininkės Dalios Valienės, pristatyti koncertuoti į svečius atvykę Varnių senolių bendruomenės moterų ansamblis „Sidabrinė gija“ (vadovas Česlovas Liaudminas), Kelmės Bočių kolektyvas „Atgaiva“ (vadovas Justinas Kasparas), Užvenčio kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Putinėlis“ (vadovė Ona Jankauskienė), taip pat Pašilėnų UD centro jaunimo parodijų šou grupė „3+R“ (vadovė Rasa Šatienė) bei Paulina Tamašauskaitė iš Laikšių, Klaudijus Virmauskas, Marius Gasparas, Arnas Mangirdas iš Užvenčio, Egidijus Mikovičius iš Vaiguvos gražiomis dainomis ir puikiais pasirodymais linksmino šventės dalyvius ir svečius.
 
Šventės metu taip pat vyko tautodailininkės Almos Meškienės rankdarbių paroda, kūrybiniai užsiėmimai, lietuvių liaudies šokių pamokėlės. Diana Bagvilienė ir Boleslovas Valius vaišino plovu ir šiurpu.
 
Šventės organizatoriai dėkoja visiems dalyvavusiems bei padėjusiems organizuoti šventę tiek finansiškai, tiek savo darbais.
 
Dalia Valienė, Pašilėnų biblioteka