Naujienos

Vaikų vasaros stovykla „Kūrybiška vasara“

2021 08 04

Vidurvasarį, liepos 26–30 dienomis, Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos vaikų erdvėje vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Kūrybiška vasara“.

Pirmąją dieną sugužėję vaikai pirmiausia susipažino, kūrė savo vardo korteles, o vėliau keliavo į parką, kur rinko įvairius augalus. Sugrįžę dalyvavo edukacijoje „Rasos lašelis puokštėje“ – kūrė iš surinktų lauko bei darželio augalų puokštes, ieškojo informacijos leidiniuose ir susipažino su gėlių kompozicijų kūrimo subtilybėmis. Antroji stovyklos diena buvo skirta ypatingai veiklai – ebru technikai. Piešimas ant vandens nėra įprastas užsiėmimas, todėl didelę dalį laiko užėmė ebru technikos bandymai, kol buvo pasiektas rezultatas – liejant dažus ant vandens paviršiaus nupiešti ebru piešiniai. Įpusėjus stovyklai, vaikai susipažino su 3D pieštukais, lipdė iš modelino, piešė dekoratyviuoju smėliu, skrebino. Paskutiniąją stovyklos dieną parengta ir pristatyta stovyklos dalyvių kūrybos darbų paroda, aptartos stovyklos veiklos, pasidalinta įspūdžiais. 

Vaikų vasaros poilsio stovyklos veiklomis siekta ugdyti vaikų kūrybiškumą ir saviraišką, lavinti tarpusavio bendravimo įgūdžius bei suteikti kokybišką užimtumą vasaros atostogų metu. Stovyklos dalyviai pripažino, kad penkios stovyklos dienos visus džiugino puikiais rezultatais ir smagiu laiku, praleistu kartu su bendraamžiais.

Danguolė Garnienė, Kelmės biblioteka
Nijolės Kančauskienės ir Danguolės Garnienės nuotraukos