Naujienos

DĖMESIO! Informuojame apie laikiną paslaugų suteikimo tvarką karantino ir išėjimo iš karantino laikotarpiu

2020 05 07

Nuo 2020 m. balandžio 27 d. atnaujinama dalis bibliotekų paslaugų, kurios bus teikiamos neįprastu tik bekontakčiu (vengiant socialinio (tiesioginio) kontakto) būdu. Toks būdas pasirinktas siekiant įgyvendinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos sprendimus bei rekomendacijas karantino ir išėjimo iš karantino sąlygų laikotarpiu, taip pat siekiant maksimaliai užtikrinti įstaigos ir jos padalinių vartotojų ir darbuotojų sveikatos apsaugą bei atsižvelgus į išliekančią COVID-19 ligos plitimo grėsmę, taip pat įstaigos galimybes.
 
Svarbiausia žinia bibliotekų lankytojams yra ta, kad atnaujinama knygų (bibliotekos dokumentų) panauda. Tačiau knygas būtina užsisakyti iš anksto ir atsiimti su darbuotoju suderintu laiku.
 
Patariame bibliotekų lankytojams jokiu būdu neskubėti į bibliotekas nesusisiekus su darbuotoju ir nesusipažinus su laikina paslaugų suteikimo tvarka. Nepamirškime, kad karantinas tebegalioja ir COVID-19 ligos grėsmė vis dar išlieka didelė.
 
Apgailestaujame ne dėl apribojimų ar galimybių – visi jie vardan mūsų visų sveikatos ir būsimų susitikimų, o dėl pasaulį užgriuvusios tokios mus atskiriančios negandos. Laukiame jūsų užsakymų šiuo keistu metu ir pabandysime padėti susitikti su knyga šiuo keistu būdu.
 
Laikina paslaugų suteikimo tvarka