Žarnyno sveikata

Žarnyno sveikata

2023 09 05

95 % gyventojų skundžiasi įvairiais virškinimo sutrikimais, bet Jūs neprivalote būti vienu iš jų! Žarnynas – antrosios žmogaus smegenys! Pasirūpinkite jo sveikata – džiaukitės geresne savijauta. Po valgio vargina pilvo pūtimas ir diskomfortas dėl žarnyne besikaupiančių dujų? Kenčiate nuo lėtinių virškinimo sistemos ligų, tokių kaip refliuksas ar žarnyno pralaidumo sindromas? Jei taip, metas perimti žarnyno kontrolę ir susigrąžinti gerą savijautą su „Žarnyno sveikata“.

Šiame sveikatos vadove pateikiamas holistinis požiūris į virškinimo sveikatos gerinimą, įskaitant praktinius patarimus, kaip skatinti sveiką virškinimą ir pašalinti dažnus sutrikimus.

Šioje knygoje „Žarnyno sveikata“ sužinosite:

  • Apie žarnyno mikrobiomo vaidmenį bendrai sveikatai ir ligų prevencijai.

  • Kaip nustatyti ir spręsti maisto netoleravimo ir jautrumo problemas.

  • Geriausius maisto produktus ir maisto papildus žarnyno sveikatai stiprinti.

  • Sveiką virškinimą palaikančius gyvenimo būdo pokyčius.

  • Apie bendrų virškinimo sutrikimų, tokių kaip refliuksas, dirgliosios žarnos sindromas ir plonojo žarnyno bakterijų išvešėjimo sindromas, valdymo strategijas.

  • Apie žarnyno biomo įtaką smegenų veiklai, imuninei sistemai ir netgi nerimo bei depresijos gydymui.

Nesvarbu, ar norite įveikti virškinimo sutrikimus, ar tiesiog pagerinti bendrą sveikatą ir savijautą, knygoje „Žarnyno sveikata“ rasite viską, ko reikia, kad pradėtumėte kelionę link optimalios žarnyno sveikatos.