Knygos

Sidabriniai sparnai

2021 11 03

Bestselerių autorė Camilla Lackberg pribloškė daugelį knygos „Auksinis narvelis“ skaitytojų. Tokio moters keršto, koks aprašytas trileryje, jie dar neregėjo. „Sidabriniai sparnai“ – antra serijos dalis, kurioje laukia ne mažiau intriguojantis siužetas ir jau gerai pažįstami, nuodėmingi veikėjai.

Ankstesnėje knygoje turtinga namų šeimininkė Fei susidūrė su nemalonia realybe. Paaiškėjo, kad jos vyras, kuriam moteris paaukojo savo gyvenimą, ne tik neištikimas, bet ir jos nebemyli. Tačiau Fei nepalūžo, šiek tiek paverkusi ji atsitiesė ir sukūrė tokį keršto planą, kuris apstulbino net užkietėjusius trilerių žanro gerbėjus.

Pabėgusi iš auksinio narvelio Fei pagaliau gali atsikvėpti. Jos buvęs vyras Džekas patupdytas už grotų už judviejų dukros nužudymą. Pati Fei tapo išmintingesne, atsargesne, nestokoja turtų, įkūrė klestintį verslą, kuris tapo pasauliniu prekiniu ženklu ir kruopščiai slepia savo mažą šeimą Italijoje. Visgi, jei turite per daug, atsiranda rizika tai prarasti.

Fei sulaukia net kelių likimo smūgių. Iš pradžių ją išduoda verslo partnerės, o kažkas gviešiasi supirkti visas įmonės akcijas. Vėliau vienas atkaklus detektyvas iškapsto moters praeities paslaptis, o svarbiausia, Džekas pabėga iš kalėjimo. Tiesa, jis dar nežino, kad judviejų dukra gyva. Kaip ir Fei motina, kurios nužudymu kadaise buvo apkaltintas tėvas.

Viską metusi Fei grįžta į Stokholmą. Trys moterų kartos turi susivienyti. Jos tikrai neleis vyrams žlugdyti jų gyvenimo. Tačiau Fei laukia išdavystės ir nenumatyti pavojai, o senos paslaptys grasina sugriauti viską, ką ji taip sunkiai kūrė.

Psichologinis trileris „Sidabriniai sparnai“ ir vėl nustebins. Rašytoja Camilla Lackberg talentingai vysto painią ir įtemptą istoriją, nuo kurios bus sunku atsitraukti. Kiekviename žingsnyje staigmenų pateikiantys veikėjai tikrai neleis nuobodžiauti. Jei jums patiko „Auksinis narvelis“, jokiu būdu nepraleiskite ir „Sidabrinių sparnų“!

Camilla Lackberg yra laikoma Švedijos detektyvų karaliene. 2019-ais metais pasirodęs „Auksinis narvelis“ sukėlė tikrą sensaciją, o knyga šovė į topų viršūnes ne tik gimtojoje šalyje. Jos knygos parduodamos visame pasaulyje ir jau pasklido beveik trisdešimties milijonų egzempliorių tiražu. Pasaulinę šlovę autorė pelnė Fjelbakos serija, kuri anksčiau buvo išleista ir Lietuvoje. Tačiau kerštingosios Fei intrigos populiarumu nenusileidžia.

Camilla Lackberg (g. 1974 m.) – populiari švedų rašytoja, išgarsėjusi detektyvais ir trileriais. Prieš tapdama viena populiariausių savo šalies autorių Camilla keletą metų dirbo rinkodaros direktore ir produktų vadove. Pirmosios jos knygos „Ledo princesė“ ir „Pamokslininkas“ sulaukė puikių atsiliepimų švedų spaudoje ir autorė greitai surinko savo kūrybos gerbėjų būrį, tačiau didysis proveržis įvyko, kai Camilla Lackberg buvo nominuota „Metų kriminalinio romano“ apdovanojimui.

Pagal autorės knygas švedų televizija sukūrė serialą, kuris dar labiau išpopuliarino rašytoją. Atrodė, kad Camillai bus sunku pranokti savo populiariąją Fjelbakos seriją, tačiau „Auksinis namelis“ tapo geriausiai parduodama Švedijos knyga 2019-ais metais.