Septynių intelektų mankšta

Septynių intelektų mankšta

2023 02 13

100 dienų programa harmoningai mažųjų išdykėlių raidai ir emocinei brandai.

Mes, tėvai, suprantame, kokia svarbi vaikystė. O kaip ją praturtinti? Kaip rasti aukso vidurį tarp žinių ir žaidimų? Kaip rasti jėgų tėviškiems iššūkiams realizuoti?

Knyga „Septynių intelektų mankšta“ padės geriau suvokti vaiką ir jo išdaigų tikslą, nukreipti jas tinkama linkme.

Knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ autorė, edukologė, dešimtmečio sūnaus ir trejų metų dukrelės mama Renata Lazdin šįkart kviečia išmėginti specialiai skaitytojams sudarytą vaiko intelektų ugdymo programą. Ji parengta vadovaujantis autorės harmoningos raidos metodikos principais, pagardinta praktiniais siūlymais ir autorės parašytais terapiniais kūriniais iš 7 intelektų lavinimo programų.

Ši knyga „Septynių intelektų mankšta“ – tėvams ir seneliams, auklėtojoms ir auklėms, ugdantiems vaikus nuo 1,5 iki 7 metų.

• 10 temų.
• 10 teminių žaidi(ni)mų rinkinių.
• 15 ritminių terapinių kūrinių temai praktikuoti.

Renata Lazdin – dviejų vaikų mama, pirmojo septynmečio edukologė, nuoseklaus ankstyvojo intelektinio ugdymo praktikos Lietuvos pradininkė, vaikų akademijų ir vaikų darželių „Mažųjų valdos“ (nuo 2014 m.) įkūrėja ir idėjinė vadovė, knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ (pirmą kartą išleista 2018 m.) autorė, seminarų lektorė, šeimoms skirtų trijų 7 intelektų lavinimo programų ir jose skambančių metodinių dainelių bei žaidinimų autorė.

Renatos gyvenimo misija – padėti tėvams geriau pažinti savo vaikus - mistines būtybes, kurios gyvena jų namuose. „Dauguma tėvystės sunkumų išsisprendžia savaime, kai žinai, koks vaikas yra iš tikrųjų, kas jį motyvuoja, kodėl jis vienaip ar kitaip elgiasi.”, - įsitikinusi autorė, jau dešimtmetį tyrinėjanti vaiko fenomeną.

Profesinę karjerą pradėjusi komunikacijos bei sociologijos srityse, pastarąjį dešimtmetį autorė skiria edukologijai, išsamioms humanistinės, Valdorfo pedagogikos, Š.Suzuki bei M. Montessori metodo studijoms.