Knygos

Pergudrauti žudiką

2021 03 08

„Pergudrauti žudiką“ – dar vienas, nuo pirmo puslapio įtraukiantis, skaitytojų pamiltos autorės Sandros Brown psichologinis trileris. Istorija pasakoja apie FTB agentą Dreksą Istoną, kuris bandys sučiupti jau daugybę metų ramybės jam neduodantį serijinį žudiką.

Vestonas Grehamas – serijinis žudikas, vieną po kitos keičiantis tapatybes. Įtariama, kad jis suviliojo ir nužudė net aštuonias moteris, iš kurių prieš tai išviliojo visus turtus. Kita jo auka – nauja žmona. Agentas Dreksas Istonas, norėdamas sustabdyti sociopato siautėjimą, gerokai peržengia savo profesijos ribas. Šį žmogų jis vaikosi visą gyvenimą. Deja, slidus kaip ungurys žudikas pranyksta minioje, tačiau jo medžiotojas tikrai nepasiduos.

Patrauklus ir žavus Jasperas Fordas neseniai vedė sėkmingą, už jį daug jaunesnę verslininkę. Dreksas Istonas prisistato kaimynystėje apsigyvenusiu pradedančiuoju rašytoju, kuris ieško įkvėpimo ir pradeda sekti namus. Kuo jis artimesnis porai, tuo labiau įsitikina, kas Jasperas yra sumanus, negailestingas plėšrūnas, kurį jis medžioja dešimtmečius. Netikėta paties Drekso trauka Fordo žmonai gerokai apsunkina jo tikslus.

FTB agentas turi vienintelį šansą apgauti gudrų nusikaltėlį, kitaip jis vėl žudys ir išvengs teisingumo. Tačiau pirmiausiai Dreksui reikia išsiaiškinti ar jo geidžiama moteris yra bendrininkė, ar kita auka.

Sandra Brown savo psichologiniame trileryje „Pergudrauti žudiką“ apjungia įtampą keliantį siužetą, uždraustą veikėjų meilę ir intelektualią kovą su gudriu nusikaltėliu. Visos rašytojos knygos pasižymi tuo, kad nuo jų sunku atsitraukti. Autorė sugeba meistriškai pinti romantiško ir įtempto kriminalinio žanro istorijas.

Sandra Brown (g. 1948 m.) – populiari JAV rašytoja. Savo karjerą ji pradėjo 1981-ais metais ir sukūrė daugiau nei 70 detektyvų, trilerių ir romantinių istorijų. Dauguma jų tapo „The New York Times“ bestseleriais. Autorė populiari ir tarp Lietuvos skaitytojų, kurie jos knygoms negaili puikių atsiliepimų.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis.

Visai nesvarbu, kas apie knygą sakoma trumpame aprašyme, nes užtikriname, kad turinys įtrauks nuo pirmo puslapio. Rekomenduojame knygą įsigyti internetu, nes pas mus geros kainos, greitas pristatymas ir patogu pirkti. Raginame online krepšelį papildyti ir kitais skaitiniais. Pasidomėkite apžvalgomis, aprašymais, santraukomis, atsiverskite ištrauką, atsižvelkite į puslapių skaičių, pasižvalgykite po akcijas bei išpardavimus ir pirkite geras knygas pigiau!