Paslaptingas sodas

Paslaptingas sodas

2023 09 05

„Paslaptingas sodas“ – vaikų klasika, kurią privalo perskaityti kiekvienas. Rašytoja Frances Hodgson Burnett sukūrė nepakartojamą istoriją apie dešimtmetę Merę, kuri auga dėdės dvare ir sielos žaizdas gydo atgaivindama apleistą sodą. Šis leidimas yra parengtas pagal žymųjį Frances Hodgson Burnett kūrinį ir iliustruotas talentingos italų menininkės Mariachiara Di Giorgio piešiniais, kurie užburia ir atgaivina paslaptingojo sodo vaizdus.

„Paslaptingas sodas“ – romanas vaikams, kuris išverstas į daugybę pasaulio kalbų, taip pat ne kartą ekranizuotas. Jūsų rankose – nepaprasto grožio kūrinys, sukurtas remiantis Frances Hodgson Burnett istorija.

Merė Lenks – mergaitė, parsiųsta iš Indijos į Angliją. Merė nemylima, o be to ir našlaitė, kuri apsigyvena niūriame dėdės dvare. Čia ji laiką leidžia klaidžiodama po daugybę koridorių ir sodų takelius. Netikėtai mergaitė atranda paslaptingą sodą, kuris slepiasi už uždarų vartų. Merė čia aptinka tikrą stebuklų pasaulį ir nepaprastų draugų.

Pagrindinė veikėja pasiryžta atnaujinti sodą, o darbas su augalais atgaivina sužeistą, jautrią sielą Išsigydžiusi vidines bėdas pati, ji sugeba padėti ir kitiems.

Frances Hodgson Burnett „Paslaptingas sodas“ – jautri, už širdies griebianti istorija, kuriuos siužetas įtraukia tiek vaikus, tiek suaugusius skaitytojus. Dailininkės Mariachiara Di Giorgio paveikslai puikiai papildo tekstą ir jaudina vaizduotę.

Frances Hodgson Burnett (1849-1924) – britų kilmės amerikiečių vaikų ir suaugusiųjų rašytoja, dramaturgė. Autorė pirmuosius tekstus publikavo sulaukusi aštuoniolikos metų ir nuo tada pradėjo rašytojos karjerą. Moters romanai dalimis buvo spausdinami žurnaluose, o tik vėliau virsdavo knygomis. Nors autorė rašė įvairaus žanro kūrinius, garsiausios knygos – „Lordas Fontlerojus“, „Mažoji princesė“ ir „Paslaptingas sodas“ – yra skirtos vaikams.

Mariachiara Di Giorgio (g. 1983 m.) – italų iliustratorė, studijavusi Romoje ir Paryžiuje. Studijų metu ji dirbo karikatūriste, filmų ir reklamos dailininke, koncepcijos dizainere. Vaikų knygų iliustratorės karjerą ji pradėjo 2012-tais metais. Jos darbai buvo eksponuojami Bolonijos vaikų knygų mugės iliustratorių parodoje ir sulaukė teigiamų žiuri įvertinimų bei atsiliepimų.

Trumpas aprašymas neperteikia šios knygelės grožio. Kviečiame ja įsigyti internetu, o jei trūksta paskatinimo, tikime, kad puikios viso pasaulio skaitytojų apžvalgos įtikins bent pavartyti ir paskaityti ištrauką. Ieškote daugiau knygų vaikams? Turime ir siūlome jas pirkti online, nes pigiau ir patogiau. Geros kainos, karšti išpardavimai bei akcijos vilioja pirkėjus, o kruopščiai parengti aprašymai, santraukos, puslapių skaičius – informacija, kuri leidžia įvertinti internetu perkamą knygą.