Knygos

Paskutinis jos pažadas

2020 12 07

Bestselerių autorės Kathryn Hughes romanas „Paskutinis jos pažadas“ yra širdį verianti istorija apie viską įveikiančią meilės galią ir viltį. Jaukus pasakojimas privers jaudintis, verkti ir juoktis kartu su jo veikėjais.

Romano „Paskutinis jos pažadas“ pasakojamas apima dvi siužeto gijas ir nukelia skaitytojus iš 2018-tų metų į 1978-uosius.

Violeta – vieniša mama, kuri palieka keturiolikmetę dukrą ir leidžiasi į atostogas su savo vaikinu. Ji jau gailisi, kad išvyko be Taros, tačiau tiki, kad kelionė nuties kelią į geresnę ateitį. Deja, iš atostogų nė vienas jų negrįžta, o Tara, kuri niekada nesusitaikė su mamos dingimu, siunčiama gyventi su močiute. Šiandien ji bando atrasti ramybę po ilgametės savo santuokos griūties, įvykusios po to, kai vyras išėjo kurti naujos šeimos su savo sekretore.

Violeta sulaukia netikėto laiško, kuris suteikia tam tikrų įžvalgų, kas nutiko jos motinai ir kur ji pradingo, tačiau ta žinutė yra daugiau nei trisdešimties metų senumo. Siekis suprasti, kas nutiko prieš tiek laiko yra viso romano pagrindas. Tam, kad atskleistų tiesą, Violeta turės keliauti į Ispaniją ir sekti savo mamos pėdsakais.

Romane „Paskutinis jos pažadas“ skaitytojų laukia naujos pradžios, senos paslaptys ir ne vienas netikėtumas – tobulas derinys jaukiam vakarui ir romantikos išsiilgusiai sielai.

Kathryn Hughes – britų rašytoja, itin populiarių romanų autorė. Pasakodama apie save ji sako, kad nors kurti istorijas mėgo visada, tačiau rašytoja tapti nesvajojo. Visgi, 2007-tais metais kilo mintis sukurti knygą apie neišsiųsto laiško paslaptį. Užtrukusi šešis metus ji baigė romaną „Laiškas“ ir išsiuntė jį keliems leidėjams, bet sulaukė tik tuzino atmetimo atsakymų.

Galiausiai rašytoja knygą publikavo savarankiškai ir paskelbė „Amazon“ platformoje. Deja, čia ji paskendo tarp milijonų konkurenčių. Kathryn Hughes pradėjo kūrinį platinti nemokamai, per kelias dienas jį parsisiuntė tūkstančiai žmonių, „Laiškas“ ėmė kopti į topus, o leidėjai atkreipė dėmesį į rašytoją ir kita jos knyga jau buvo parduota daugiau nei milijono tiražu.

Iš anglų kalbos vertė Renata Vereikienė.