Knygos

Palaikanti visatos energija

2021 03 08

Justina Vasilevičiūtė – asmeninio tobulėjimo mokytoja, visatos traukos dėsnio ir emocinės laisvės metodikos ekspertė. Be to, kad daugybei žmonių savo mokymuose padeda atrasti drąsos būti savimi, autorė parašė ir saviugdos knygą „Palaikanti visatos energija: iš trūkumo į gausą, iš sumaišties į dvasios ramybę, iš užstrigimo į veiksmą“, kurią rekomenduoja kiekvienam šiuolaikiniam žmogui.

Autorė žada, kad knyga suteiks visus įrankius, reikalingus ieškant gyvenimo lengvumo, visokeriopos gausos, motyvacijos veikti bei aiškios krypties. Nesvarbu, kuo užsiima žmogus, šie dalykai, anksčiau ar vėliau, reikalingi tampa kiekvienam.

Šiuolaikinis žmogus yra užsisukęs kasdienėje rutinoje. Darbas, vėl darbas, santykiai, namai, tada ir vėl darbas. Ir taip diena iš dienos. Kažkuriuo momentu paaiškėja, kad nors aplinkiniai žeria komplimentus ir stebisi neišsenkančia energija, iš tiesų, viduje nei jėgų, nei entuziazmo jau nebėra.

Nespėjate apsižiūrėti, o jau trūksta bet kokios motyvacijos veikti, įstrigus įvairiose abejonėse tampa labai sunku surasti teisingą gyvenimo kryptį bei išėjimą iš stagnacijos. Žmonės jaučia nuolatinį nepasitenkinimą tuo, kad pastangos neatsiperka, niekaip nepavyksta tapti tokiais kaip „visi“, praturtėti ar tiesiog išlikti pozityviais. Tada daugelis praranda nuotaiką, jaučia pyktį, susierzinimą, savigraužą, nežino, kodėl nuolat traukia įvairias nesėkmes bei nelaimes.

Autorė knygoje „Palaikanti visatos energija: iš trūkumo į gausą, iš sumaišties į dvasios ramybę, iš užstrigimo į veiksmą“ teigia, kad nereikia laukti, kol įvarysime save į kampą. Pagalbos iš visatos galime prašyti jau šiandien, juk ji jau stovi žemame starte bei tik ir laukia, kol galės suskubti ir padėti. Tad ko gi laukti? Palaikanti visatos energija jau šiandien gali pakeisti jūsų gyvenimą. Tereikia tikėti stebuklais ir atsiverti.

Šioje saviugdos knygoje autorė dalijasi asmenine savo istorija. Justina Vasilevičiūtė klupo, mokėsi, bandė pritapti, verkė ir svarstė, kodėl gi taip nesiseka, iš kur tos negandos? Ji irgi norėjo gyventi „normaliai“, tačiau kažkas vis trukdė. Galiausiai autorė pasitelkė visatos energiją, pakeitė savo gyvenimą ir šiandien ji jau gali kitus žmones išmokyti, kaip priimti jiems siūlomą pagalbą, įvesti į kasdienybę daugiau tvarkos, atrasti drąsos imtis iššūkių, nusikratyti stabdžių ir susikurti visokeriopą gausą.

„Palaikanti visatos energija“ – vadovas tiems, kuriems reikia gyvų istorijų, motyvacijos ir aiškių gairių, kaip pradėti pokyčius.

Justina Vasilevičiūtė yra visatos traukos dėsnio ir tapšnojimo, dar kitaip žinomo kaip tapingas ar emocinės laisvės metodika, ekspertė. Autorės taikomos tapšnojimo ir traukos dėsnio technikos padeda žmonėms atsikratyti panikos atakų, baimių, nerimo, emocinio valgymo, kitų problemų bei atrasti ramybę. Ekonomikos studijas Vilniaus universitete baigusi moteris šiandien dirba ne su skaičiais, o su žmonėmis, kuriems įkvepia drąsos būti savimi. Justina Vasilevičiūtė – sertifikuota koučingo trenerė, patirties įgijusi daugybėje mokymų ir seminarų.