Knygos

Nuostabus gyvenimas

2021 03 22

„Nuostabus gyvenimas“ – mokslu paremtas daugiadisciplininis sėkmės vadovas, kurį parengė garsus laimės tyrinėtojas Frank Martela.

Dauguma knygų apie gyvenimo prasmę moko džiaugtis akimirka, tačiau nesiūlo aiškių gairių, kaip tą daryti. Dalis kitų leidinių ramina ir liepia atsiduoti Dievui ar likimui. Dar viena kategorija knygų nagrinėja, ką šia tema pasakė seniai mirę filosofai. Tačiau retai pasitaiko kūrinys, kuriame bandoma iš tiesų pagalvoti gyvenimo prasmės tema. Autoriaus Frank Martela knyga „Nuostabus gyvenimas“ kaip ta, kurios ieškote. Rašytojas aiškiai parodo, kad absoliutaus filosofinio atsakymo mums nereikia bei suteikia idėjų, kur ieškoti savo asmeninio gyvenimo prasmės.

Saviugdos knygoje „Nuostabus gyvenimas“ nagrinėjama ne tiek pati gyvenimo prasmė, kiek paties klausimo kilmė. Rašytojas paaiškina, kodėl mes keliame gyvenimo prasmės klausimą ir kodėl atsakymo nebuvimas šiandien mums sukelia tiek daug problemų.

Derindamas filosofiją, psichologiją ir asmenines istorijas, Frank Martela įtikinamai rodo, kad įprasminti savo gyvenimą nėra taip sunku, kaip gali atrodyti. Knygoje jis pateikia konkrečias instrukcijas, kurios veda tiesiai į asmeninę laimę.

Šios knygos stiprybė – paprastumas. Frank Martela ragina atrasti jums svarbią veiklą, išreikšti save srityse, kuriose sekasi ir norisi augti, užmegzti vertingus santykius ir daryti gerus darbus. Taisyklės nesudėtingos, tačiau kelias į laimę neturi prilygti kopimui į Everestą. Šioje kelionėje svarbiausi palydovai yra bendruomenė, šeima ir atjauta.

„Nuostabus gyvenimas“ – visiems besidomintiems filosofija, saviugda ir žmogaus psichologija.

Frank Martela – filosofijos mokslų daktaras, žmogaus psichologijos tyrinėtojas, populiarių knygų autorius. Jo darbai dažnai pasirodo įvairiuose moksliniuose leidiniuose, taip pat jis nuolat pasisako televizijos laidose ir duoda interviu populiariausioms žiniasklaidos priemonėms. Frank Martela skaitė paskaitas visame pasaulyje. Jis siekia ištirti laimės, prasmingumo, ir žmogaus poreikių pagrindus bei suteikti įžvalgų, kurios gali padėti kiekvienam iš mūsų gyventi geresnį gyvenimą.

Iš anglų kalbos vertė Aistė Radvilavičiūtė.