Knygos

100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą

2021 08 24

Du kartus Geriausių Lietuvos vairuotojų konkurse laimėjusi Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė knygoje „100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ surinko visą instruktorės patirtį, kuri gerokai palengvins pasiruošimą vairavimo egzaminams.

Autorė teigia, kad leidinys nėra skirtas tiems, kurie „viską žino“. Atrinkti patarimai palengvins mokymosi procesą ir kelią iki išsvajoto vairuotojų pažymėjimo. Praktinė informacija, naudingi faktai, rekomendacijos, nuorodos ir eismo situacijų analizė – tai tik dalis informacijos, kurią rasite pirmoje tokio pobūdžio knygoje.

Ruošiatės mokytis vairavimo? O gal jau pradėjote kursus? Greičiausiai susidūrėte su informacijos gausa, kurią ne visada lengva perprasti. Iš tiesų, būsimiems vairuotojams reikia tikrai daug išmokti ir sužinoti. Tačiau knyga „100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ tikrai palengvins ir supaprastins procesą.

Šimtas patarimų – šimtas trumpų skyrelių apie eismo situacijas, pavyzdžiui, „Stop ženklas“, „važiavimas atbulomis“, „žiedinės sankryžos“, „posūkis į dešinę“. Taip pat būsimi vairuotojai ras ir skyrelių apie automobilio pažinimą, pavyzdžiui, „veidrodėliai“, „vairas, „sureguliuoti veidrodžius ir sėdėseną“ ir t.t.

Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė dalijasi tipinėmis mokinių baimėmis, pavyzdžiui, daugelis panikuoja važiuodami į žiedines sankryžas. Jų bijoti nereikia, svarbu tik žinoti kaip žiedinėse sankryžose privalu elgtis. Žinios suteikia pasitikėjimo, o svarbiausia, kad knyga „100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ ne tik informatyvi, bet ir smagi. Taip pateiktą informaciją įsisavinsite gerokai lengviau.

Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė – vairuotojų instruktorė, aistringa automobilistė, keliautoja. Ji teigia, kad potraukį automobiliams pajuto dar paauglystėje. Moteris studijavo transporto inžineriją, o vėliau ėmė ruošti vairuotojus. Ji pati turi A, B ir C kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Solveiga Dambrauskaitė-Bakutė Geriausio Lietuvos vairuotojo konkurse net du kartus buvo pripažinta geriausia.

Ruošdama būsimus vairuotojus autorė suprato, kad metas pasidalinti per daugybę metų sukaupta patirtimi ir taip gimė unikalus, mokomojo žanro leidinys „100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“. Patarimais apie vairavimą autorė dalinasi ir savo tinklaraštyje „Moteris prie vairo“.