Motinos tyla

Motinos tyla

2022 08 18

Rašytojos Lauren Westwood knyga „Motinos tyla“ – įtraukiantis romanas apie motinų ir dukterų ryšius bei juos ardančias paslaptis. Tai emocionalus ir permainingo siužeto kūrinys, kurio pabaiga priblokš.

Skajos Terner šeima iširo tą dieną, kai mirė jos dvynė sesuo Džinė. Atrodo, tai buvo nelaimingas atsitikimas, tačiau ne vieną mažo Škotijos miestelio gyventoją persekioja tos nakties paslaptis.

Skaja neatsimena, kas nutiko, bet tikėdama, kad motina ją kaltina dėl Džinės mirties, išvyko iš karto po laidotuvių. Juk rami ir atsakinga Skaja turėjo prižiūrėti veržlią ir charizmatišką Džinę. Sprukusi į JAV mergina bandė įgyvendinti bendrą seserų svajonę: išgarsėti savo kūrybos dainomis. Tačiau be Džinės viskas ne taip, o svajonė tarsi neteko skonio.

Ilgus metus Skaja beveik nebendravo su motina, kol vienas skambutis parginė ją namo. Kai tik Skaja atvyksta į savo vaikystės namus, iš karto pajunta, kad kažkas ne taip. Jos motina seserų vaikystės kambarį išlaikė nepaliestą, tarsi tikėtų, kad Džinė gali grįžti. O miestelyje šnabždamasi, kad mirties vakarą Skajos sesuo dvynė buvo ne viena.

Skaja nori išsiaiškinti paslaptį, tačiau greitai suvokia, kad tiesa gali galutinai išardyti šeimą. Ar ji gerai pažinojo savo seserį? O motiną?

„Motinos tyla“ – pasakojimas apie neišsakytas nuoskaudas, pavydą, o taip pat meilę, atleidimą ir viltį. Lauren Westwood sukurti veikėjai yra realistiški, ydingi ir tuo patrauklūs. Trumpame aprašyme žadama, kad knyga patiks Dianos Chamberlain ir Lianos Moriarty gerbėjams.

Lauren Westwood – amerikiečių autorė, gyvenanti Londone. Jos romanai pasižymi romantikos, paslapties, humoro ir įtampos deriniu. Rašytoja teigia, kad jos tikslas yra rašyti knygas, kurios patiks skaitytojams. Daugybė puikių įvertinimų ir apžvalgų įrodo, kad autorei pavyko.

Vilioja tamsios paslaptys? Kviečiame romaną „Motinos tyla“ įsigyti internetu ir nerti į painius moterų santykius. Pirkti online rekomenduojame ir kitų žanrų skaitinius. Daug jų akcijų ir išpardavimų metu kainuoja pigiau. Leidinius išsirinkti paprasta: įvertinkite santrauką, aprašymą, puslapių skaičių, pavartykite ištraukas. Jei vis dar liko abejonių, siūlome perskaityti ir kitų pirkėjų atsiliepimus!