Knygos

Meilė sau

2021 03 16

Širdis neklysta. Klystame mes, kai jos nepaisome.

„Šiandien esu įsitikinusi: jei moterys žinotų, kokia galia slypi jų pačių širdyse ir kaip ji gali perkeisti jų gyvenimus, jos tikrai įdėtų daugiau atkaklumo ir pastangų, kad ją pažintų ir prisijaukintų.“
Raminta Lapinskaitė

Knygos „Meilė sau, arba Kuo atrakinamos moters savivertės durys“ autorė Raminta Lapinskaitė žino – moters širdis neklysta, tačiau jos nepaisydamos klysta jos pačios. Kiekvienoje moteryje slypi galia - keisti gyvenimą ir išlaisvinti teigiamus pokyčius kuriančias jėgas.

Nesvarbu, ar jūs ką tik baigėte mokyklą ar laukiate pensijos – autorė kviečia kiekvieną bet kokio amžiaus moterį pažinti save ir keisti savo kasdienybę. Ji žingsnis po žingsnio atskleis, kas slypi moters sąmonės užkulisiuose ir išmokys gerbti savo jausmų pasaulį. Tik gerbdamos savo sielos poreikius, jausmus, norus ir vizijas, moterys gali save realizuoti.

Susigrąžinkite teisę į autentišką ir nesumeluotą saviraišką. Pažinkite visus vidinio pasaulio atspalvius ir nuspalvinkite jais savo kasdienybę. Iškėlusi galvą pasitikite šiuolaikinio gyvenimo iššūkius. Jauskite ryšį su savo prigimtimi ir kurkite darnius santykius su aplinkiniais bei artimaisiais.

Raminta Lapinskaitė įsitikinusi, kad pasaulis susidaro apie mus tokį įspūdį, kokį pačios norime perteikti. Tad jei nepasitikime savimi ir nevertiname savęs, taip mus matys ir aplinkiniai. Jei mums kasdien bus būtina empatiškų ir mūsų gabumus įvertinančių žmonių aplinka, būsime pernelyg priklausomos nuo jų žodžių. Geriausia iniciatyvos imtis pačioms.

Anot saviugdos trenerės, pagarbus ir šiltas santykis su kitu prasideda nuo tinkamo santykio su savimi – savo vidumi, jausmais, norais, emocijomis, charakteriu ir išskirtinumu. Savivertės ugdymas neįmanomas be įdėmaus bei atviro žvilgsnio į vidinį savo pasaulį. Knygos „Meilė sau, arba Kuo atrakinamos moters savivertės durys“ autorė sako, kad viskas prasideda nuo sau skirto laiko. Kitaip neįmanoma tinkamai save pažinti.

Raminta Lapinskaitė sako, kad svarbiausia išmokti įvertinti save, savo nuopelnus ir nesmerkti savęs už nesėkmes. Pasiekimus nebūtina vertinti fizinėmis dovanomis, nes už jas kur kas svarbiau vidinis savo pastangų įsisąmoninimas. Kaip to išmokti, saviugdos specialistė pataria knygos „Meilė sau, arba Kuo atrakinamos moters savivertės durys“ puslapiuose.

Pradėti keistis niekada nevėlu – tačiau geriausia tai daryti jau šiandien!

Nuo 2014 m. mokymus organizuojanti saviugdos specialistė Raminta Lapinskaitė – egzistencinio koučingo specialistė, padedanti moterims rasti būdą būti savimi. Ji siunčia tokią žinutę: mylėkime save už tai, kas esame, užuot priekaištavusios, kad negalime būti kažkuo kitu. Tai ji vadina raktu į pilnavertį gyvenimą.