Knygos

Mamos dienoraštis

2021 10 19

Kai Luką po avarijos ir sunkios galvos traumos ištinka koma, vienintelis saitas, jungiantis jį su šiuo pasauliu, lieka jo mama ir sesuo. Mama visiškai tikra – jos sūnus turi ne tik išgyventi, jis turi gyventi. Kad tai pavyktų, jam reikės ne tik medikų pagalbos, reabilitacijos, bet ir neaprėpiamos motinos meilės bei atsidavimo.

Ši istorija apie gyvenimą, kurį reikėjo atsikovoti, įveikiant daugybę nepalankių diagnozių, prognozių, abejonių ir skausmo. Tai už sūnaus gyvenimą kovojančios mamos dienoraštis, kuriame didelės nelaimės akivaizdoje atsiskleidžia mamos ir sūnaus ryšys, jų stiprybė ir ryžtas.

Ar girdėjote posakį, kad motinos meilė gali nuversti kalnus? Ši knyga „Mamos dienoraštis“ – apie tai.
Niekada nenuleiskite rankų, nepraraskite vilties ir nepasiduokite net sunkiausią valandą.
Stebuklų nebūna, juos kuriame patys!

„Ši istorija patraukia savo nuoširdumu. Joje perteikiami išgyvenimai atkuria įvykius skaitytojo akyse, kuriuos jis išgyvena kartu su autoriumi. Tai jaudinantis, tačiau ne melodramiškas pasakojimas. Puikus darbas."
Andrew Morris, rašytojas

„Knyga įtraukia nuo pirmų sakinių. Būtina tokiomis istorijomis dalytis. Ši knyga neabejotinai įkvėps, sustiprins viltį ir tikėjimą."
Žilvinas Šilgalis, politikas

„Skaičiau knygą ir taip įsijaučiau, kad, rodės, viską pats išgyvenau... Stipru. Labai."
Marius Valiukas, vertėjas

„Bandau rasti tinkamų žodžių šiai istorijai apibūdinti. Bet viskas per blanku, norint nusakyti jausmus, kylančius skaitant šią knygą."
Raimonda Varaškaitė, TV laidos „Bėdų turgus" redaktorė