Knygos

Laimingi šunsnukiai: revanšas

2021 03 08

Ši knyga "Laimingi šunsnukiai: revanšas" yra mega bestselerio „Laimingi šunsnukiai“ antroji dalis (galima skaityti ir atskirai).

Motyvatorius, verslininkas ir rašytojas Alex Monaco 2016-tais metais pristatė knygą „Laimingi šunsnukiai“, kurioje kvietė nepramiegoti savo gyvenimo ir griebti viską, kas geriausia. Šis laimės gidas tapo bestseleriu ir po ketverių metų autorius parašė antrą knygos dalį – „Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija: 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą”. Tiesa, ją skaityti galima ir kaip atskirą leidinį.

Savo motyvacinėse knygose rašytojas teigia, kad mokytis reikia iš laimingų šunsnukių. O tokiais jis vadina charizmatiškus, didelės sėkmės pasiekusius žmones. Knygoje „Laimingi šunsnukiai: revanšas” garsus vyras žada atskleisti dvidešimt vieną priežastį, kodėl žmonės suklumpa siekdami savo tikslų bei atskleisti netikėtas tiesas apie laimę bei meilę. Alex Monaco pasidalins slaptais susirašinėjimais su sėkmingais žmonėmis ir taip padės atrasti motyvacijos asmeniniame laimės kelyje. Pasitikėti savimi nėra sunku, tereikia mažiau tūpčioti vietoje ir kryptingai siekti rezultato!

Autorius teigia, kad šiais laikais visi viską žada. Dantų pastos reklama žada už sniegą baltesnius dantis. Filmai žada puikias emocijas. Gyvenimo būdo patarėjai – kalnus pinigų. Alex Monaco nežada nieko. Jis siūlo naują knygą ir teigia, kad skaitytojas pats turi pažadėti išspausti iš jos viską kas geriausia.

Alex Monaco tikrasis vardas yra Aleksandras Chudinskis. Jis gimė Kaune ir save pristato, kaip gyvenimo provokatorių, saviugdos revoliucionierių, verslininką bei rašytoją.

Autoriaus gyvenimas nebuvo lengvas. Vaikystėje jis patyrė patyčias, vėliau – materialinį nepriteklių, kuris vyrą išginė dirbti į užsienį. Sunkių darbų nebijojęs Alex šiek tiek užsidirbo ir sugrįžęs įsteigė savo įmonę, kuri kūrė interneto svetaines bei logotipus. Šis darbas autoriui padėjo sukurti įdomų pažinčių tinklą, nuvedė į Monaką, kuriame jis ir susipažino laimingaisiais šunsnukiais. Miestas jam taip patiko, kad grįžęs į Lietuvą Alex „paleido“ interneto svetainę monaco.lt ir pradėjo rašyti motyvacinius tekstus. Netikėtai šie sulaukė skaitytojų palankumo. Vėliau autorius savo patarimus sudėjo į atskirą knygą „Laimingi šunsnukiai“.

Alex Monaco su bendraautoriais sukūrė internetinius saviugdos mokymus. Taip pat jis yra internetinio įvaizdžio studijos savininkas ir dirba su tokiais klientais kaip „Vičiūnai“, „Lietuvos geležinkeliai“, „Kauno kredito unija“, „Kauno grūdai“, “Alma Littera“.

Alex Monaco iš viso parašė penkias knygas.