Knygos

Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams

2021 03 16

Mėgstate proto mūšius ir intelektualius žaidimus? Protmūšių žanro meistrai Ignas Ligionis ir Artūras Vyšniauskas parengė puikią knygą „Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams“, kuri patiks visiems į klausimą atsakiusiems teigiamai.

Leidinio „Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams“ pavadinimas sufleruoja, ko galite tikėtis knygoje, kurią kviečiame įsigyti internetu. Autoriai Ignas Ligionis ir Artūras Vyšniauskas pasistengė paruošti puikią pramogą. Jie teigia, kad vis dar sutinka žmonių, kurie bijo proto mūšių ir galvoja, kad apsijuoks, nežinos atsakymų, o viktorinose dalyvauja tik profesoriai, kurie žino krūvą sudėtingų žodžių, pavardžių ir net naktį pažadinti galėtų išvardinti visų Afrikos šalelių sostines ir jų vadovus bei vadovų pavaduotojus.

Ar jūs irgi iš tų, kurie bijo krutinti pilkąsias ląsteles? Ignas Ligionis ir Artūras Vyšniauskas siūlo atsikratyti kompleksų ir mėgautis pramoga. Jie rekomenduoja ieškoti užuominų, užkoduotų pačiuose klausimuose bei diskutuoti su bendraminčiais. Greitai įsitikinsite, kad idėjos ir teisingi atsakymai kyla nejučia bei atneša daug džiaugsmo – aš atsakiau teisingai!

Knygoje „Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams“ rasite šimtą turų po dešimt klausimų. Tad iš viso net tūkstantis klausimų įvairiomis, kartais netikėtomis, temomis. Leidinys tinka tiek vienišiams, kurie mėgsta smegenis sukti savo tempu, tiek šeimoms ar draugų grupėms. Pagyvinkite šeimos šventes, tamsius karantino vakarus ar keliones iš Vilniaus į Klaipėdą!

Sukti galvą ir atsakinėti į autorių parengtus klausimus smagu ir naudinga. Tad jei trumpas aprašymas sudomino, kviečiame Igno Ligionio ir Artūro Vyšniausko leidinį „Krutink pilkąsias ląsteles“ pirkti online.

Taip pat rekomenduojame šeimą aprūpinti ir kitais skaitiniais. Galime pasiūlyti įvairaus žanro knygų, kuriose slepiasi ne tik protmūšių klausimai, bet ir vingiuojantys siužetai, daugiasluoksniai veikėjai ar asmeninio tobulėjimo patarimai.