Knygos

Drakonė šokoladine širdimi

2021 08 25

Karštas šokoladas. Lobis, vertas drakono!
Jau žinojau, kad norėsiu šokolado dar. Daug šokolado.

Ar daug žinai apie drakonus? Turbūt nemažai.
O štai drakonai toli gražu ne viską išmano apie žmonių pasaulį. Nors skaityti knygas ir mokytis naujų dalykų jiems labai patinka.
Tik drakoniukei Avantiūrinei nerūpėjo nei poezija, nei filosofija, nei žmonių pasaulis... kol vieną kartą ji ėmė ir paragavo ŠOKOLADO.
Tą dieną jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojom. Pasikeitė viskas – net ji pati.
Galbūt dėl tokio nuostabaus dalyko kaip šokoladas iš tiesų verta tapti žmogumi ir patirti daugybę nuotykių?

Kuo ši knyga „Drakonė šokoladine širdimi“ naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
• Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija
• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas
• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Avantiūrinė – narsiausia ir nuožmiausia drakonė iš visų. Nesvarbu, kad matuojant žmogaus metais jai tik dvylika, bet ji pasiryžusi įrodyti savo šeimai, kad jau yra pakankamai suaugusi ir savimi pasirūpinti, ir netgi sumedžioti patį pavojingiausią padarą – žmogų. Deja, tas žmogus pasirodo esąs burtininkas. Pergudravęs drakonę ir apgaule jai įsiūlęs užburto šokolado, jis paverčia Avantiūrinę žmonių mergaite. Nuo šiol sparnuotos siaubūnės gyvenimas bus visiškai kitoks. Tačiau ji atranda didžiausią savo aistrą – šokoladą, tad saldžiai stebuklingi nuotykiai tik prasideda. Knyga skirta vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams, tačiau sudomins visus, kuriems patinka drakonai ir šokoladas.

Rašytoja Stephanie Burgis užaugo JAV, tačiau šiuo metu gyvena Velse kartu su vyru, sūnumis ir rainu katinu. Ji parašė daugybę skirtingų knygų vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems, tačiau labiausiai mėgsta kurti fantastines istorijas.