Knygos

Bendrininkai

2021 08 16

Sandra Brown – įtemptų trilerių žanro karalienė. Jos romanuose vietos randa pavojai, meilė, paslaptys, išdavystės… Sukluskite, nes knyga „Bendrininkai“ ir vėl įrodo neabejotiną autorės talentą. Istorija pasakoja apie nevykusį nusikaltimą, nelaimingą moterį, ieškančią atsakymų apie savo praeitį, ir kadaise iširusius šeimos ryšius.

Prieš dvidešimt metų buvo įvykdyta milžiniška vagystė – apiplėšta vietinė šeimos parduotuvė. Keturi vyrai pagrobė pusę milijono dolerių ir planavo juos pasidalinti po šešių mėnesių. Tačiau viskas pasisuko ne taip kaip buvo numatyta. Vienas bendras dingsta su pinigais, po savęs palikęs lavoną ir dvi nelaimingas dukras.

Dvidešimt metų du likę bendrininkai – karo veteranas ir korumpuotas teisininkas – laukia progos atsiteisti. Ta proga pasitaiko, kai scenoje pasirodo viena pagrindinių veikėjų – Arden Maksvel.

Kadaise jos tėvas įvykdė vagystę, nužudė bendrininką ir dingo palikęs Arden ir jos seserį likimo valiai. Bent jau tokia oficiali versija. Šio įvykio žymė įsirėžė visam gyvenimui ir po daugybės asmeninių problemų jauna moteris nusprendžia grįžti į gimtuosius namus, kur tikisi susivokti savyje ir rasti atsakymus į nuo vaikystės persekiojančius klausimus. Tačiau Arden laukia ne tik tušti namai, bet ir kadaise grobio netekę vagišiai.

Tiesa, Sandra Brown ne veltui dievinama skaitytojų, ji žino, kaip sukurti įtampą, alsuojančią iš kiekvieno puslapio. Romano „Bendrininkai“ siužete daugybė netikėtų vingių, o tai, ką manote žiną nuo pat pradžių, nebūtinai yra tiesa.

Sandra Brown (g. 1948 m.) – populiari JAV rašytoja, išgarsėjusi detektyviniais trileriais bei meilės romanais. Ji parašė daugiau nei septyniasdešimt knygų ir didelė dalis jų tapo „The New York Times“ bestseleriais. Autorės kūriniai verčiami į įvairias kalbas, o Lietuvoje rašytoja turi tikrai daug gerbėjų, nekantriai laukiančių naujų romanų.