Knygos

Aš padariau tai

2020 12 16

Jevgenijus Černyš – sėkmingo gyvenimo mokytojas, saviugdos vadovas, populiarių psichologinių knygų autorius. „Aš padariau tai“ – motyvacinis vadovas, kuris padės atsikratyti visuomenės primestų gyvenimo principų ir atrasti savo asmeninį kelią į laimę.

Jevgenijus Černyš įsitikinęs, kad žmogus gimė ne tam, kad taptu turtingu, o tam, kad nugyventų laimingą gyvenimą. Tačiau, jei pilvas gurgia iš alkio, laimė greitai išblėsta, todėl svarbu pasiekti harmoniją tarp dvasinio ir materialinio pasaulio. Pats autorius jau ėjo šiuo keliu ir šiandien pasirengęs padėti kitiems. Knygoje jis dalinasi savo patirtimi. Ar pasirengę išmokti daryti tai, kas padės siekti svajonių?

Galima graužtis dėl to, kad kiti turi viską, o jūs nieko. Galima eiti visuomenės primestu keliu: mokykla, universitetas, darbas, santuoka, vaikai, atostogos kartą metuose, o visu kitu laiku – bukas spoksojimas į televizorių. Arba galima imtis atsakomybės už savo gyvenimą, įsigilinti į save ir pasinaudoti knygoje „Aš padariau tai“ siūlomais įrankiais.

Autorius žada, kad jo tekste rasite praktinių patarimų, kurie padės įveikti mūsų pačių kuriamus barjerus, atsikratyti vidinių baimių, nepasitikėjimo bei tradicijų nulemtų suvaržymų. Jevgenijus Černyš „palaikys už rankos“, motyvuos, įkvėps ir lengvai stumtels geresnio gyvenimo link.

„Aš padariau tai“ – saviugdos knyga, kuri skatina nustoti bijoti ir švaistyti mums likusį laiką beprasmėje rutinoje. Laikas imtis veiksmų ir gyventi harmoningą ir visapusiškai turtingą gyvenimą.

Jevgenijus Černyš – saviugdos treneris, mokymų vadovas. Gimęs ir augęs eilinėje šeimoje jis buvo skatinamas elgtis „taip kaip visi“. Tačiau maištingas vyras išbandė save visapusiškai. Gyveno nepritekliuje ir valdė didžiausias kompanijas, kol suprato, kad svarbiausia gyvenime yra harmonija. Norėdamas padėti šią mintį suvokti ir kitiems, jis įsteigė „išMokyklą“, veda mokymus įvairiose pasaulio šalyse, kuria vaizdo įrašus ir tinklaraščio straipsnius.