Knygos

Aklas pasimatymas

2021 10 27

Indrė Vakarė kuria meilės ir aistros kupinus romanus, kurie sujaudino ne vienos skaitytojos širdį. Knyga "Aklas pasimatymas“ yra dar vienas meilės, aistros, keršto, intrigų bei dramų prisotintas kūrinys.Tikras saldainiukas romantikos ištroškusiems skaitytojams.

Aklas pasimatymas gali tapti puikia proga susipažinti su naujais žmonėmis bei susirasti partnerį. Tačiau jis gali pavirsti ir į tikrą katastrofą. Emilija ilgai nesiryžo tokia avantiūrai, kol galiausiai jos draugė Toma įtikino merginą pamėginti. Juk bus smagu!

Pasiryžusi naujam nuotykiui Emilija išėjo į aklą pasimatymą, tačiau po netikėtos virtinės įvykių, ji visai atsitiktinai susipažino su Eduardu – žaviu ir turtingu vyru. Jis privertė Emilijos širdį plakti greičiau.

Panašu, kad ir pats Eduardas yra neabejingas Emilijai. Čia galėtume dėti tašką ir sakyti, kad gyveno jie ilgai bei laimingai. Tačiau gyvenime viskas taip paprasta nebūna. Pasirodo, kad Emilijos brolis Bernardas ir naujas mylimasis Eduardas kadaise buvo geriausi draugai. Tačiau dabar jie mirtini priešai, susipykę dėl buvusios Eduardo sužadėtinės kaltės.

Emilija blaškosi tarp naujos meilės ir brolio, kuris pernelyg ją saugo, o taip pat bando atsitiesti po sunkios avarijos. Bernardas įsitikinęs, kad Eduardas keršto vedinas gali pasinaudoti jo seserimi.

Indrė Vakarė savo romane „Aklas pasimatymas“ neapsiribojo vos viena meilės linija. Pasirodo, kad Emilijos mylimojo dėdė jau daug metų yra įsimylėjęs jos mamą. Kiek daug painių santykių ir intrigų teks išnarplioti knygos veikėjams! Ar įmanoma pamiršti praeitį, kankinantį keršto jausmą bei atrasti tikrą meilę? Visi atsakymai paslėpti šioje romantiškoje dramoje.

Indrė Vakarė gimė Kaune. Tikrasis jos vardas yra Indrė Večerskienė. Knygas moteris pasirašo slapyvardžiu, o apie savo asmeninį gyvenimą daug nekalba. Dieną ji dirba biure, o vakarais grįžta į šeimą ir rašo jausmingus romanus, kuriuos pirmasis perskaito ir savo nuomonę išsako autorės vyras. Indrė Vakarė jau yra išleidusi penkias pasisekimo sulaukusias romantines knygas „Juodvilkio dvaras“, „Geriausias draugas“, „Nebijok“, „Vienos nakties nuotykis“ bei „Niekada nesakyk niekada“. Autorė į savo romanus mėgsta įtraukti detektyvinių, trilerio elementų, tačiau pagrindine tema visada išlieka meilė.